O nas

Twoje ukochane dziecko za chwilę skończy roczek. A może ma już 2 latka. Decydujesz o powrocie do życia zawodowego. Twój mały Skarb musi więc iść do żłobka. Ale kto lepiej niż Ty zajmie się Twoim dzieckiem? Oczywiście, nikt nie może zastąpić Ciebie. Ale jest taki żłobek, który każdego dnia, przez kilka godzin dziennie doskonale wypełni czas Twojemu dziecku. Będzie oazą bezpieczeństwa. Przystanią radosnego uśmiechu i beztroskiej zabawy. Źródłem inspiracji i kreatywnych pomysłów. Wsparciem w wychowaniu i oparciem w tęsknocie za Tobą. Taki jest żłobek „Mali Przyjaciele”, który powstał dla dzieci i z miłości do dzieci.

A jeśli przyprowadzisz tu swoje malutkie dziecko… Ani się spostrzeżesz, a Szkrab zaśpiewa Ci „Mam chusteczkę haftowaną”, pokaże jak bawić się w „Kółko graniaste”, pojedzie do Warszawy w takt piosenki „Jedzie pociąg z daleka”. Z nami namaluje swoją pierwszą laurkę dla Ciebie, ułoży układankę – rozsypankę oraz niczym mały detektyw odkryje i rozpozna nowy kolor i kształt. Zaśpiewa „Jagódki” i „Krasnoludki”, samodzielnie obsłuży łyżeczkę i widelec, rozstanie się z pieluchą i powita nocniczek. I to, co najważniejsze. Każdego dnia, po południu, z bagażem nowych, fascynujących doświadczeń i radością powita cudowną Mamę i kochanego Tatę.

„Mali Przyjaciele” to przestrzeń dla Twojego dziecka. Jesteśmy o tym przekonani. Jako grupa profesjonalnych i wykształconych wychowawców i praktyków wychowania, czynimy tę przestrzeń ciepłą i wyjątkową. Przeczytaj o nas więcej i jeszcze dzisiaj zadzwoń, by zapytać o wolne miejsce. Zapraszamy!

Kadra

Nad bezpieczeństwem dzieci i ich harmonijnym rozwojem czuwa w pełni wykwalifikowany i profesjonalny zespół pedagogiczno-medyczny.

Kadra pedagogiczna w żłobku „Mali Przyjaciele” to grupa kreatywnych, troskliwych i pomysłowych młodych ludzi, doświadczonych w pracy z małymi dziećmi. To osoby posiadające talenty muzyczne, plastyczne oraz taneczne. W codziennej pracy wykorzystują sprawdzone metody i formy pracy, które gwarantują opiekę, edukację i wspieranie rozwoju dziecka na najwyższym poziomie. Towarzyszą dzieciom w zdobywaniu nowych umiejętności oraz wspierają i rozwijają talenty oraz zainteresowania najmłodszych.

mgr Magdalena Szczepaniak
właściciel i dyrektor żłobka/fizjoterapeuta
mgr Magdalena Rogacka
pedagog i kierownik żłobka
lic. Magdalena Urbaniak
pedagog
Natalia Załachowska
pomoc opiekuna
lic. Martyna Raciborska
pedagog
mgr Justyna Gadzińska
pielęgniarka
Żaneta Kutuzow-Hull
opiekunka dziecięca
Dorota Nowak
pedagog specjalny
lic.Renata Wiśniewska
pedagog

Kalendarz z planem ogólnym, informacje bieżące


WOLSZTYŃSKA 4

LIPIEC

17.07.2019

Dzień koloru fioletowego

-

19.07.2019

Poznajemy zawód Policjanta

-

22.07 - 26.07.2019

Tydzień sensoryczny

-

Kasztelańska 4

LIPIEC

02.07.2019

Dzień koloru fioletowego

-

05.07.2019

Poznajemy zawód Policjanta

-

08.07 - 12.07.2019

Tydzień sensoryczny

Witamy!

Mali Przyjaciele serdecznie zapraszają.
Jeśli masz pytania zadzwoń do nas
lub wypełnij formularz kontaktu!

Nasz adres:
ul. Kasztelańska 4 (Grunwald), 60-316 Poznań
ul. Wolsztyńska 4 (Grunwald/Jeżyce), 60-361 Poznań

ul. Kasztelańska 4: 666 876 630 lub 730-876-630 ul. Wolsztyńska 4: 666 876 630 lub 690 425 346
kontakt@zlobekmaliprzyjaciele.pl
Dołącz do nas na facebooku :)

Witamy!

Wprowadź poprawne dane.

Informujemy, że Żłobek na ul. Wolsztyńskiej 4 otrzymał dofinansowanie z Urzędu Miasta Poznania na 2018 oraz 8 miesięcy 2019 roku.

Informujemy, że Żłobek na ul. Kasztelańskiej 4 otrzymał dofinansowanie z Urzędu Miasta Poznania na 2018 oraz 8 miesięcy 2019 roku.