O nas

Twoje ukochane dziecko za chwilę skończy roczek. A może ma już 2 latka. Decydujesz o powrocie do życia zawodowego. Twój mały Skarb musi więc iść do żłobka. Ale kto lepiej niż Ty zajmie się Twoim dzieckiem? Oczywiście, nikt nie może zastąpić Ciebie. Ale jest taki żłobek, który każdego dnia, przez kilka godzin dziennie doskonale wypełni czas Twojemu dziecku. Będzie oazą bezpieczeństwa. Przystanią radosnego uśmiechu i beztroskiej zabawy. Źródłem inspiracji i kreatywnych pomysłów. Wsparciem w wychowaniu i oparciem w tęsknocie za Tobą. Taki jest żłobek „Mali Przyjaciele”, który powstał dla dzieci i z miłości do dzieci.

A jeśli przyprowadzisz tu swoje malutkie dziecko… Ani się spostrzeżesz, a Szkrab zaśpiewa Ci „Mam chusteczkę haftowaną”, pokaże jak bawić się w „Kółko graniaste”, pojedzie do Warszawy w takt piosenki „Jedzie pociąg z daleka”. Z nami namaluje swoją pierwszą laurkę dla Ciebie, ułoży układankę – rozsypankę oraz niczym mały detektyw odkryje i rozpozna nowy kolor i kształt. Zaśpiewa „Jagódki” i „Krasnoludki”, samodzielnie obsłuży łyżeczkę i widelec, rozstanie się z pieluchą i powita nocniczek. I to, co najważniejsze. Każdego dnia, po południu, z bagażem nowych, fascynujących doświadczeń i radością powita cudowną Mamę i kochanego Tatę.

„Mali Przyjaciele” to przestrzeń dla Twojego dziecka. Jesteśmy o tym przekonani. Jako grupa profesjonalnych i wykształconych wychowawców i praktyków wychowania, czynimy tę przestrzeń ciepłą i wyjątkową. Przeczytaj o nas więcej i jeszcze dzisiaj zadzwoń, by zapytać o wolne miejsce. Zapraszamy!

Kadra

Nad bezpieczeństwem dzieci i ich harmonijnym rozwojem czuwa w pełni wykwalifikowany i profesjonalny zespół pedagogiczno-medyczny.

Kadra pedagogiczna w żłobku „Mali Przyjaciele” to grupa kreatywnych, troskliwych i pomysłowych młodych ludzi, doświadczonych w pracy z małymi dziećmi. To osoby posiadające talenty muzyczne, plastyczne oraz taneczne. W codziennej pracy wykorzystują sprawdzone metody i formy pracy, które gwarantują opiekę, edukację i wspieranie rozwoju dziecka na najwyższym poziomie. Towarzyszą dzieciom w zdobywaniu nowych umiejętności oraz wspierają i rozwijają talenty oraz zainteresowania najmłodszych.

mgr Magdalena Szczepaniak
dyrektor żłobka/ fizjoterapeuta
mgr Agata Chodoń - Drewniak
pedagog
Magdalena Górska
opiekunka dziecięca
mgr Martyna Łukaszyk
opiekunka dziecięca
mgr Justyna Gadzińska
pielęgniarka
Dorota Nowak
pedagog specjalny
Żaneta Kutuzow-Hull
opiekunka dziecięca
lic. Magdalena Urbaniak
pedagog
mgr Martyna Raciborska
pedagog

Kalendarz z planem ogólnym, informacje bieżące


WOLSZTYŃSKA 4

STYCZEŃ 2023

04.01.2023

Poznajemy kolor biały

-

10.01.2023

Dzień Niedźwiedzia Polarnego

-

18.01.2023

Dzień Kubusia Puchatka

-

20.01.2023

Dzień Babci i Dzień Dziadka godz. 14:30

-

23-27.01.2023

Tydzień sensoryczny

-

26.01.2023

Koncert Tutti Art "Dżungla Party"

-

27.01.2023

Bal karnawałowy (zachęcamy do przebrania maluszków :-) )

-

31.01.20233

Poznajemy zawód KRAWCOWA

-

Witamy!

Mali Przyjaciele serdecznie zapraszają.
Jeśli masz pytania zadzwoń do nas
lub wypełnij formularz kontaktu!

Nasz adres:

ul. Wolsztyńska 4 (Grunwald/Jeżyce), 60-361 Poznań

ul. Wolsztyńska 4: 666 -876- 630 lub 512-195- 399
kontakt@zlobekmaliprzyjaciele.pl
Dołącz do nas na facebooku :)

Witamy!

Wprowadź poprawne dane.

Informujemy, że Żłobek na ul. Wolsztyńskiej 4 otrzymał dofinansowanie z Urzędu Miasta Poznania na okres od 01.09.2022 - 31.06.2024. Całościowy koszt wynosi 1160 zł + dzienna stawka za wyżywienie za każdy dzień -17 zł/dzień ( dieta 19 zł/dzień).